aleksandrponomaryov

ОЛЕКСАНДР ПОНОМАРЬОВ

Олександр Пономарьов – народився 9 серпня 1973 року у місті Хмельницький.
Після закінчення в 1993 році Хмельницького музичного училища по спеціальності хормейстр і вступу на вокальний факультет Львівського музичного інституту ім. М. В. Лисенка перший же виступ Олександра Пономарьова на великій сцені завершився тріумфом. На «Червоній руті-93» в Донецьку він виграв перше місце і приз за найкращий вокал. А по закінченні року молодого співака визнали найкращим поп-співаком України. У 1995 р. Олександр Пономарьов стає володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих естрадних виконавців імені Володимира Івасюка в Чернівцях. Популярність Пономарьова зростає, що, в свою чергу, спричинює переїзд у Київ та перевід до столичної Національної музичної академії.

У 1996 р. на престижному Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Ялта-96» стає володарем Гран-прі. Цього року виходить у світ перший альбом Олександра Пономарьова «З ранку до ночі».
У 1997 р. на Міжнародному фестивалі «Таврійські ігри» Пономарьов отримує нагороду Всеукраїнської премії в галузі музики та масових видовищ «Золота Жар-птиця» у номінації «Співак року». Цього ж року в межах загальнонаціональної програми «Людина року» Олександра Пономарьова називають «Зіркою естради року». Виходить у світ другий альбом Пономарьова «Перша і остання любов».
21 грудня 1997 р. в київському палаці «Україна» при повному аншлазі проходить сольний концерт Олександра Пономарьова — «Перша і остання любов».
У 1998 р. Олександру Пономарьову присвоєно звання Заслуженого артиста України (на той час співак став наймолодшим Заслуженим артистом). В лютому-березні 1998 р. проходить перший в історії незалежної України «живий» всеукраїнський гастрольний тур Олександра Пономарьова по 25-ти містах України.
26 травня 1998 р. Олександр створює продюсерський центр «З ранку до ночі».
16 грудня 1998 р. в палаці «Україна» на церемонії нагородження Всеукраїнською премією в галузі музики та масових видовищ Олександру Пономарьову третій раз поспіль вручають перо «Золотої Жар-птиці» в номінації «Співак року».
У 1999 р. Макс Паперник знімає відеокліп на пісню Олександра Пономарьова «Ніжними вустами», в листопаді цього року на екрани виходить кліп Олександра «Ти моя».
У грудні 1999 р. Олександр Пономарьов отримує чергову премію «Золота Жар-птиця»: на думку музичних експертів, саме він є найкращим співаком країни 1999 р. 20 лютого 2000 р. накладом у 125 000 екземплярів виходить у світ третій альбом Олександра Пономарьова «Вона».

4 лютого 2001 р. відбулася прем’єра нового відео Олександра Пономарьова на пісню «Він чекає на неї».
18 травня 2001 р. виходить четвертий альбом Олександра Пономарьова «Він».
Липень 2001 р. — Олександр Пономарьов знову стає «найкращим співаком України» (він єдиний український артист, який п’ять разів поспіль здобував премію «Золота Жар-птиця»).
Наприкінці 2001 р. проходять дві прем’єри відеокліпів на пісні «Крила» та «Вогонь». На «Таврійських іграх-2002» Олександр Пономарьов знову здобуває премію «Золота Жар-птиця».
3 листопада 2002 р. проходить прем’єра кліпу на пісню «Човен», знятого у Венеції.
У травні 2003 р. Олександр Пономарьов з піснею «Hasta la Vista» посів 14 місце на 48-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Ризі (в якому вперше взяла участь Україна).
У червні 2003 р. відбувається дебют Олександра в кіно (у чотирьохсерійному фільмі «Особисте життя» Олександр Пономарьов грає роль співака Влада Хмельницького).
У 2006 виходить у світ п’ятий альбом Олександра «Я люблю тільки тебе».
18 серпня 2006 р. Президент України Віктор Ющенко присвоює Олександрові Пономарьову звання народного артиста України.
2011 року отримав музичну премію YUNA у категорії «Найкращий виконавець» за досягнення у музиці за 20 років.Оставить комментарий:

Обсуждения закрыты для данной страницы